Pekpol faworytem drugiego dnia turnieju

REKLAMA

Dzisiaj w Siedlcach rozgrywany jest drugi dzień turnieju o Puchar Prezesa KPS-u Siedlce.

W pierwszym meczu, jako pierwsi na boisko wyszli siatkarze Ślepska Suwałki wraz z drużyną Pekpolu Ostrołęka. Pierwszy mecz zamknął się w czterech odsłonach, spotkanie ostatecznie na swoją korzyść zamknęli siatkarze Pekpolu.

REKLAMA

Źródło: www.ols-ostroleka.com

Ślepsk Suwałki pierwszą partię rozpoczął nie najlepiej, w każdym elemencie górowali ostrołęczanie, by pierwszy set zakończyć ośmiopunktowym prowadzeniem (17:25). Druga partia okazała się już wyrównana po obu stronach siatki. Suwałczanie walczyli o każdą piłkę, niestety to nie wystarczyło, drugi wygrany set na swoim koncie zapisali siatkarze Pekpolu, tym razem prowadząc tylko dwoma punktami (27:29). Trzecia partia okazała się już szczęśliwsza dla suwałczan, którym udało się zwyciężyć, niestety był to pierwszy a zarazem ostatni wygrany set tej drużyny. Czwarta partia zakończyła się również dobrze dla Pekpolu Ostrołęka, którzy zwyciężyli 23:25.

Ślepsk Suwałki – ASPS Pekpol Ostrołęka 1:3 (17:25, 27:29, 25:23, 23:25)

SKŁADY:

Ślepsk Suwałki: Dominik Wójcicki, Kamil Szewczyk , Jakub Radomski, Michał Stępień, Łukasz Rudzewicz, Kamil Skrzypkowski, Kamil Dembiec (L) oraz: Jakub Rohnka, Tomasz Wasilewski

ASPS Pekpol Ostrołęka: Mateusz Sacharewicz, Konrad Woronieck, Artur Żyliński , Grzegorz Białek, Artur Jacyszyn, Tomasz Rutecki, Grzegorz Pietkiewicz, Adrian Mihułka (L) oraz: Cezary Stanisławajtys

Źródło: volleylife.pl

Drugie spotkanie to dominacja drużyny z Będzina, która pokonała Krakowską Akademię Wanda Instal Kraków 3:1.

Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków 1:3 MKS MOS Interpromex Będzin (26:24, 22:25, 21:25, 25:27)

SKŁADY:

Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków: Tepling, Syguła, Pić, Soroka, Domonik, Dzierwa, Mrozowski (libero)

MKS MOS Interpromex Siedlce: Schmidt, Zarankiewicz, Kantor, Miller, Syguła, Szczygieł, Potera (libero)

W kolejnym spotkaniu drużyna Pekpolu Ostrołęka w trzech partiach rozprawiła się z Energetykiem Jaworzno, nie pozostawiając cienia nadziei na zdobycie chociaż jednego seta.

Pekpol Ostrołęka – Energetyk Jaworzno 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)

SKŁADY:

Pekpol Ostrołęka: G. Pietkiewicz, Żyliński, P.Pietkiewicz, Jacyszyn, Sacharewicz, Stańczuk, Mihułka (libero), oraz Żyliński, Stanisławajtys, Woroniecki, Białek

MCKiS PKE Energetyk Jaworzno: Kwasowski, Glinka, Michalski, Żmuda, Adamajtis, Kulikowski, Sobczak (libero), oraz Łaba, Wojtowicz, Olszowski, Jędryczka, Kuryło (libero), Kozłowski, Michalski

Takim samym wynikiem zakończyło się starcie Wandy Kraków z KPS Siedlce, w którym dominującym zespołem była drużyna z Krakowa.

KPS Jadar Siedlce 0:3 Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków (20:25, 22:25, 21:25)

SKŁADY:

KPS Jadar Siedlce: Ranecki, Chwastyniak, Kowalczyk, Zbierski, Walczykowski, Jasiński, Łęgowski (libero), oraz Zbucki (libero), Obuchowicz i Wroński

Krakowska Akadamia Wanda Instal Kraków: Tepling, Syguła, Ferek, Pić, Soroka, Domonik, Mrozowski (libero)

 

Dodał: Daniel Mierzejewski

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT