PCK zaprasza na spotkanie z dietetykiem

REKLAMA

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ostrołęce zaprasza na spotkanie z dietetykiem osoby pobierające artykuły spożywcze z magazynu w Domu Pomocy Społecznej PCK w Wojciechowicach.

REKLAMA

Obędzie się ono w czwartek 27.08.2015r. Początek o godzinie 9:00 w DPS PCK przy ulicy I AWP 32.

Na spotkaniu dietetyczka będzie podawała m. in. sposoby przygotowania posiłków z wydawanych artykułów spożywczych, zasady prawidłowego odżywiania, sposoby odżywiania w różnych problemach zdrowotnych oraz omówi prawidłowy dzienny jadłospis w zależności od płci i wieku. Ponadto będzie można zmierzyć tkankę tłuszczową i wodę w organizmie za pomocą specjalistycznego analizatora składu ciała i indywidualne porozmawiać z dietetykiem.

Osoby obecne na spotkaniu otrzymają specjalnie przygotowane materiały z informacjami dotyczącymi odżywiania omawianymi na spotkaniu produktami oraz przykładowe przepisy kulinarne.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT