-4.5 C
Ostrołęka
środa, 29 listopada 2023 r.

Patrycja Runo wystąpi w Ostrołęce

REKLAMA

Gwiazda cygańskiej piosenki Patrycja Runo wystąpi 6 października o godzinie 16 na scenie przy kupcu w ramach trasy koncertowej 'Z Cygańskim Taborem przez Mazowsze’.

Patrycja Runo nazywana Królową Cygańskiej Piosenki.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Patrycja Runo: Piosenkarka, autorka tekstów, tancerka, instruktor tańca cygańskiego, choreograf, aktorka. Artystka obdarzona jest niezwykle ciekawą i rzadko spotykaną barwą głosu, która zachwyt i uznanie znalazła wśród wielu najbardziej zasłużonych artystów. Urodzona 23.01.1984r w Chełmży, tam dorastała i zdobywała pierwsze szlify taneczno-wokalne.
Największe wydarzenia w których wystąpiła artystka to m.in.:

Wielka Zabawa Telewizji Puls w Dolinie Charlotty 2018,

Wielka Zabawa Telewizji Puls w Mrągowie 2019,

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2018 i 2019 dla telewizji Polsat,

Biesiada Słowiańsko – Cygańska w Połczynie Zdroju dla TVP3 ,

W ramach festiwalu Polskie Piosenki w Opolu wystąpiła w koncercie ’ Opolska Rewia Gwiazd’ 2020

Sylwester Marzeń TVP2 2021/2022

Repertuar Patrycji to najbardziej znane i lubiane utwory romskie i polskie, zaaranżowane w stylu muzyki tanecznej. Aktualnie nagrywa nową płytę , na której znajdą się kompozycje i teksty najbardziej cenionych twórców jak i samej Patrycji. Artystka nigdy nie uczęszczała do żadnej szkoły muzycznej , natomiast aktualnie aby nadać jeszcze głębsze brzmienie swojej barwie głosu, jest pod opieką wokalną , jednej z najznakomitszych wokalistek w Polsce Danuty Błażejczyk.

Mimo młodego wieku w 2022 roku Patrycja będzie świętowała 25 lecie pracy artystycznej. Zapowiada się wielka impreza z udziałem wielu 'Gwiazd’

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex