Patrolują 'DK 61”

REKLAMA

Trwają działania 'Bezpieczna 61”. Policjanci ruchu drogowego z Łomży, Kolna i Grajewa patrolują drogę krajową nr 61 i sprawdzają czy kierowcy nie jadą zbyt szybko, czy są trzeźwi, czy mają zapięte pasy, w jaki sposób przewożone są dzieci oraz czy kierujący nie stwarzają zagrożenia bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu.

REKLAMA

Szczególny nacisk mundurowi kładą na kontrole ciężarówek i ich kierowców. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości funkcjonariusze reagują zdecydowanie stosując przewidziane prawem środki i kary.

Poinformowała młodszy aspirant Ewelina Szlesińska z łomżyńskiej policji

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT