Patriotyczny hip-hop Tadek wystąpił w Ostrołęce (zdjęcia)

REKLAMA

’Ja nie jestem nazistą, bolszewikiem czy trockistą. Żadnym innym komunistą, faszystą czy anarchistą. Jestem młodym Polakiem, który wierzy w wartości’ – śpiewa Tadek w tytułowym utworze albumu pt. ”Niewygodna prawda”.  Utwory z tego krążka mogli usłyszeć ostrołęczanie podczas sobotniego koncertu w hali przy ul. Traugutta.

REKLAMA

Koncert odbył się w ramach obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który przypada 1 marca.
To była muzyczna lekcja patriotyzmu i historii. Tadek opowiadał o bohaterach swoich utworów i o tym jak zasłużyli się dla ojczyzny.

Koncert odbył się na zaproszenie Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT