Patriotyczne murale w mieście

REKLAMA

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce (w organizacji) zaprasza jutro (11 sierpnia) o godzinie 15 na prezentację pierwszego muralu z cyklu pt. ’ Droga Żołnierzy Wyklętych’ . Malowidło ozdobi wewnętrzną ścianę muru wokół obiektu przy ulicy Traugutta.

REKLAMA

Poinformował Jacek Karczewski, pełniący obowiązki dyrektora Muzeum. Wszystkich murali będzie 15, a każdy z nich będzie prezentował inny fragment historii najnowszej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT