partnerstwo lokalne

REKLAMA

Towarzystwo Przyjaciół Goworowszczyzny zaprasza na dwudniowy cykl spotkań, których głównym tematem będzie zakładanie i zgłębianie wiedzy dotyczącej partnerstwa lokalnego.

REKLAMA

Zajęcia odbędą się w czwartek i piątek w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Goworowie, początek o godzinie 14, poinformowała Agata Majk z Towarzystwa Przyjaciół Goworowszczyzny.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT