Partnerstwo lokalne

REKLAMA

Uroczyste zawarcie partnerstwa lokalnego pomiędzy Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie, Powiatowym Urzędem Pracy, Wyższą Szkołą Ekonomiczno-Społeczną w Ostrołęce, Ostrołęckim Forum Gospodarczym oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych nastąpiło dzisiaj (21 sierpnia) w Urzędzie Miasta. To kolejna inicjatywa podjęta w ramach projektu 'Innowacyjny system wsparcia rozwoju ekonomii społecznej w subregionie ostrołęckim”.

REKLAMA

Projekt w subregionie ostrołęckim realizowany jest od września 2012 roku i potrwa do lipca 2014 roku.

Poinformowała Jadwiga Kowalczyk z Fundacji Fundusz Współpracy.

Projekt obejmuje swym zasięgiem powiaty: ostrołęcki, makowski, pułtuski, wyszkowski, ostrowski oraz miasto Ostrołęka.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT