Palma Kurpiowska 2012

REKLAMA

”Palma Kurpiowska 2012” to X Konkurs ogłoszony przez Wójta Gminy Kadzidło i Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle.

REKLAMA

Będą to eliminacje gminne, a wybrane palmy pojadą do Łysych na Niedziele Palmową by tam stanąć do ”walki” o tytuł najpiękniejszej.

Palmy należy składać do 29 marca do Centrum Kultury Kurpiowskiej do godziny 16.

Zachęcał Paweł Łaszczych z Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT