back to top
17.7 C
Ostrołęka
poniedziałek, 15 lipca 2024 r.

Otwarcie sezonu turystycznego 2024 na Mazowszu!

REKLAMA

‘Odpoczywam na Mazowszu” pod takim hasłem będzie przebiegał tegoroczny sezon turystyczny. Wydarzeniu, które odbyło się w Centrum Folkloru Polskiego ‘Karolin”, towarzyszyła promocja przewodników turystycznych: ’25 mikrowypraw po Mazowszu”, ‘Mazowsze nad wodą” i ‘Z rodziną przez Mazowsze”.

Do odpoczynku w regionie zachęca Anna Brzezińska, członkini zarządu województwa mazowieckiego.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Nową kampanię wizerunkową województwa mazowieckiego pod nazwą ‘Odpocznij na Mazowszu” zachęcającą do tego, aby poznawać tutejszą kulturę, sztukę, przyrodę i wybrać ten region jako swój cel podróży na wakacje, przedstawiła Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki urzędu marszałkowskiego.

W podróż po Mazowszu warto zabrać nowe przewodniki turystyczne ’25 mikrowypraw po Mazowszu”, ‘Mazowsze nad wodą” i ‘Z rodziną przez Mazowsze”, którego współautorką jest Magdalena Budkiewicz-Suchecka.

Przewodniki turystyczne już od 12 lipca będą dostępne w punktach informacji turystycznych wymienionych na stronie Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, a także w siedzibie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki UMWM.

Aby otrzymać komplet przewodników, należy wysłać e-mail na adres: [email protected] i umówić się na ich odbiór lub wysyłkę. Można je znaleźć również w wersji online, w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej, na stronie https://mazowsze.travel/.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex