otwarcie obiektów sportowych przy Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle

REKLAMA

Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie obiektów sportowych przy Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle.

REKLAMA

Jak powiedział Stanisław Kubeł, starosta ostrołęcki to ważne wydarzenie nie tylko dla Gminy Kadzidło, ale dla całego powiatu ostrołęckiego i Mazowsza.


Dziękował Dariusz Łukaszewski, wójt Gminy Kadzidło.

Strzelnica przy Zespole Szkół Powiatowych będzie służyła społeczeństwu szkolnemu w rozwijaniu ducha sportu, siły walki i gry fair play.

Mówiła Ewa Dobkowska – Duszak dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT