Otwarcie nowego lodowiska w Ostrołęce

REKLAMA

9 lutego w Ostrołęce zostało otwarte nowe, sztuczne lodowisko. Znajduje się przy stadionie miejskim.

REKLAMA

Mówi Jarosław Napiórkowski, dyrektor MZOS-TiIT.
 

Zapytaliśmy prezydenta miasta Łukasza Kulika o cennik  lodowiska.
 

Czy to młodzi ludzie przyczynili się do otwarcia lodowiska?

 

Mówił Bartosz Śnieciński, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta.

Sztuczne lodowisko będzie otwarte codziennie od godziny 10 do 22.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT