Otwarcie mostu na rzece Rozoga w Łęgu Starościńskim

REKLAMA

5 lipca w Łęgu Starościńskim oficjalnie zostanie oddany do użytku wyremontowany most  na rzece Rozoga.

REKLAMA

W ramach inwestycji zostały wykonane zjazdy na posesję i zatoki autobusowe, dzięki czemu poprawią się warunki komunikacyjne i infrastrukturalne w gminie Lelis – poinformował główny specjalista w Urzędzie Gminy Stefan Prusik.

Otwarcie mostu z udziałem radnych powiatu ostrołęckiego zaplanowano na godzinę 11.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT