Otwarcie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce

REKLAMA

W czwartek 11 września nastąpi otwarcie nowej siedziby Komendy Miejskiej Policji przy ul. Korczaka 16 w Ostrołęce.

REKLAMA

Komendant Miejski insp. Stanisław Szcześniak zaprasza na uroczystość mieszkańców miasta i powiatu.  

Uroczystość rozpocznie się w południe Mszą Świętą w Kościele pw. Zbawiciela Świata. Godzinę później odbędzie się apel na placu przed nową siedzibą Komendy Miejskiej Policji przy ul. Janusza Korczaka 16, a o godz. 14.00 nastąpi jej otwarcie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT