back to top
16.1 C
Ostrołęka
piątek, 18 kwietnia 2025 r.

OTWARCIE EUROPEJSKIEGO GREEN WEEKA W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK

REKLAMA


 
Środowisko naturalne nieustająco ulega zmianom. Część z nich trudno nam przewidzieć, ale na wiele mamy wpływ – niektórym negatywnym możemy zapobiec. O tym, jak ratować siebie i kolejne pokolenia, jak ocalić to, co najcenniejsze w przyrodzie, jakie warunki stworzyć, by działalność ludzi współgrała z naturalnym otoczeniem będzie można podyskutować 13 maja podczas inauguracji Zielonego Tygodnia UE w Warszawie w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.

W tym dniu można wziąć udział w darmowym pikniku naukowo-środowiskowym. Na wydarzenie zaprasza marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

 

W spotkaniu wezmą udział m.in.: Karmenu Vella – Komisarz UE ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa, Henryk Kowalczyk – Minister Środowiska RP, Rafał Trzaskowski – Prezydent m. st. Warszawy. Moderatorem spotkania będzie dr Tomasz Rożek.

https://www.youtube.com/watch?v=opiLzzz4PEU

https://we.tl/t-eJgJgtFrYn  

 

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex