OTF zaprezentował swoje fotografie

REKLAMA

Prace członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego można oglądać w holu kina Jantar. Wernisaż wystawy odbył się w piątek, 19 lutego. Ekspozycja prezentuje wybrane zdjęcia składające się na roczny dorobek poszczególnych członków grupy.

REKLAMA

Na wystawie swoje prace zaprezentowało ponad 20 autorów.

Zachęca Daniel Ejsymont, członek OTF.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT