Oszustwo na siostrzenicę

REKLAMA

12 tysięcy złotych mogła stracić 68-letnia mieszkanka Łomży, która uwierzyła kobiecie podającej się przez telefon za jej siostrzenicę. W porę wycofała swój przekaz. Teraz łomżyńscy policjanci szukają oszustki.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek w Łomży – poinformowała starszy sierżant Ewelina Szlesińska.

Przed świętami uaktywniają się oszuści. Dlatego łomżyńscy policjanci apelują.

Policja radzi, by zawsze najpierw skontaktować się z osobą, do której pożyczka ma trafić. Jeżeli podejrzewamy, że mamy do czynienia z oszustem natychmiast poinformujmy policję. NIE DAJMY SIĘ OSZUKAĆ!!!

K.J.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT