Oszuści podszywali się pod wolontariuszy Caritas

REKLAMA

Policjanci szukają nieznanych sprawców, którzy podszywając się pod pracowników Caritas Polska okradli mieszkańców gminy Myszyniec. Ich łupem padło 5 tys. złotych. Oszuści to dwie kobiety i mężczyzna w wieku 40-50 lat.

REKLAMA

Mówi mł. asp. Bożena Piersa z ostrołęckiej policji.

Policja apeluje o wzmożoną czujność i rozwagę. Pomysłowość oszustów nie zna granic. Wykorzystując łatwowierność, szczególnie osób starszych często kradną oszczędności ich życia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT