Oszukujący 'na wypadek” ciągle aktywni! Ostrzegajmy swoich bliskich!

REKLAMA

Oszuści działający metodą na tzw. 'wnuczka” dzwonili we wtorek do potencjalnych ofiar nie tylko na terenie Łomży, ale i bardzo małych miejscowości! Policjanci otrzymali informację o czterech takich telefonach. W jednym z przypadków 65-letnia kobieta uwierzyła swojemu rozmówcy i straciła 5 tysięcy złotych.
 

REKLAMA

Policja przypomina! Żeby nie stać się ofiarą takiego przestępstwa trzeba działać rozważnie i nie ulegać emocjom oraz kierować się zasadą ograniczonego zaufania do nieznanych osób, które pukają do drzwi lub dzwoniąc podszywają się za bliskich.
 

Mówiła Urszula Brulińska z łomżyńskiej policji.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT