Oszczędzajmy wodę

REKLAMA

Dyrektor Zakładu Obsługi Urzędu Gminy Rzekuń apeluje do mieszkańców o oszczędzanie wody. Prosi o racjonalne korzystanie, ograniczając jej zużycie wyłącznie do celów spożywczych i sanitarnych.

REKLAMA

W związku z panującą suszą i upałami zwiększyło się zapotrzebowanie na wodę dostarczaną z gminnej sieci wodociągowej. Obecnie dobowe zużycie wody jest już o ok. 200% większe niż w normalnych warunkach pogodowych. Zbyt intensywny pobór wynikający między innymi z podlewania ogródków i trawników może powodować spadki ciśnienia wody w sieci.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT