Ostrowska odebrana

REKLAMA

Urząd Miasta odebrał wyremontowane odcinki ulic Ostrowskiej i Słowackiego. Łączna wartość wykonanych robót wyniosła 506.425 zł.

REKLAMA

W ramach dokumentacji przetargowej wykonano różnego rodzaju prace rewitalizacyjne na trzech odcinkach ulic:

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Dokonany remont nawierzchni jezdni  ma na celu poprawę warunków ruchu i bezpieczeństwa na okres 2 lat – ze względu na niedostosowanie do istniejącego obciążenia i natężenia ruchu zarówno konstrukcji jezdni i jej szerokości oraz braku odwodnienia.

mm

Fot. www.ostroleka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT