back to top
16.6 C
Ostrołęka
środa, 22 maja 2024 r.

Ostrowscy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju

REKLAMA

Zakrapiane alkoholem spotkanie dwóch mężczyzn skończyło się zarzutem rozboju dla jednego z nich. Sprawca został zatrzymany przez ostrowskich policjantów niedługo po zgłoszonym przestępstwie.

W nocy z wtorku na środę dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o mężczyźnie zaatakowanym na ulicy. Miał stracić telefon.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Na miejsce pojechali ostrowscy policjanci i z pokrzywdzonym 50-latkiem (ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie) ustalili, że mężczyzna pił alkohol ze znajomym. Chciał wrócić do domu, wtedy jego 41-letni kompan używając siły zabrał mu telefon komórkowy i uciekł.

Policjanci patrolowali pobliskie ulice i zatrzymali sprawcę. 41-latek miał przy sobie ukradziony telefon. Badanie alkomatem wykazało u niego 3,3 promila alkoholu w organizmie. Został przewieziony do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu 41-latka prokurator przedstawił mu zarzut dokonania rozboju na 50-latku. Zastosował wobec niego dozór policyjny z zakazem kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego.

Za przestępstwo rozboju grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex