Ostrowscy policjanci uratowali 18-latka, który chciał skoczyć z wiaduktu

REKLAMA

Policjanci uratowali 18-latka, który chciał skoczyć z wiaduktu. W ostatniej chwili został ściągnięty z barierek. Trafił pod opiekę lekarzy.

REKLAMA

W sobotni wieczór dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał dramatyczne zgłoszenie o mężczyźnie, który chce skoczyć z wiaduktu przy ul. Różańskiej.
 

Mówiła mł. asp. Marzena Laczkowska, oficer prasowy ostrowskiej policji.
 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT