Ostrołęka świętowała Dzień Pracownika Socjalnego

REKLAMA

22 listopada w Ostrołęce obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego.

REKLAMA

Podczas uroczystości, które odbyły się w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Rolnej, dyrektor placówki  Grażyna Piersa po raz pierwszy przyznała nagrody. Otrzymało je dziewięć osób, które w sposób szczególny wypełniały swoje obowiązki. Podczas spotkania wręczone też awanse zawodowe. Słowa uznania w stronę pracowników skierowali również przedstawiciele ostrołęckiego samorządu.

Podkreśla Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT