Ostrołęka po raz drugi uzyskała tytuł 'Sportowej Gminy’.

REKLAMA

Wyróżnienie przyznawane jest samorządom, które umiejętnie łączą budowę nowoczesnych obiektów sportowych z programem rozwoju sportu i rekreacji w regionie.

Celem programu 'Budujemy Sportową Polskę’ jest pokazanie opinii publicznej oraz promowanie w Polsce i w Europie, tych miast, gmin, powiatów oraz ich prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów, którzy wspierają rozwój sportu dzieci i młodzieży, rozumieją znaczenie bezpieczeństwa uprawiania sportu, budują obiekty sportowe myśląc o niepełnosprawnych, promują zdrowy, aktywny, bezpieczny styl życia, którzy w ten sposób tworzą otwarte i nowoczesne społeczeństwo europejskie. Nagrodę odebrali Dariusz Maciak, przewodniczący Rady Miasta oraz Robert Bartkowski, przedstawiciel samorządów osiedlowych.

REKLAMA

Podkreślił przewodniczący Rady Miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT