Ostrołęka dla kobiet

REKLAMA

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej zaprasza 22 września na inaugurację cyklu imprez ph. 'Ostrołęka dla kobiet’.

REKLAMA

Mówi Marta Perzanowska.

Spotkanie podzielono na dwie części: pierwsza – to panele dyskusyjne, druga – warsztaty. Przyjadą wykładowczynie m.in. z Warszawy i Wrocławia – poinformowała Anna Pabich.

Ponadto w hallu głównym będzie można zobaczyć wystawy zdjęć i ceramiki. Na zakończenie spotkania zaplanowano koncert w klubie 'U Studentów’.

’Ostrołęka dla kobiet’ w najbliższą sobotę w Wyższej Szkole Administracji Publicznej przy ul. Korczaka. Początek o godz. 11.00.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT