Ostrołęka czyta dzieciom – spotkanie w Kultowni

REKLAMA

Już 23 listopada w Kultowni, filii Ostrołęckiego Centrum Kultury, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu pn. 'Ostrołęka czyta dzieciom” Tym razem najmłodsi poznają historię 'Dzieci z Bullerbyn’ Astrid Lindgren.

REKLAMA

Książkę będzie czytała Jolanta Rybacka, kierownik Działu Promocji i Marketingu OCK.

Spotkanie  rozpocznie się o godz. 13, wstęp wolny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT