Ostrołęczanka podarowała życie choremu na białaczkę

REKLAMA

Jak informuje Joanna Trościanko, inicjatorka miejskich  Dni Dawcy Szpiku Kostnego, kolejna osoba z Ostrołęki oddała szpik choremu na białaczkę. Dawczyni zgłosiła się do bazy Fundacji DKMS Polska podczas pierwszej akcji rejestracji. Po kilku latach, dzięki niej, 53-latek z Polski ma szansę na zdrowe życie.  

REKLAMA

Po raz pierwszy Dzień Dawcy Szpiku Kostnego w Ostrołęce zorganizowano w 2012 roku. Od tamtej pory już siedem osób oddało swój szpik dla chorych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT