Ostrołęczanin zatrzymał złodzieja

REKLAMA

Dzisiaj w nocy dyżurny ostrołęckiej komendy policji został telefonicznie powiadomiony o kradzieży nakładek do alufelg. Dzwonił ostrołęczanin, który dokonał obywatelskiego zatrzymania. Według wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że właścicielka zaparkowanego na jednym z parkingów auta zauważyła brak wkładek. O wszystkim powiedziała znajomemu. Ten po chwili zatrzymał podejrzanego. Zatrzymany pod bluzą ukrywał nakładki, które zostały rozpoznane przez właścicielkę. Ujęty przez ostrołęczanina 21-latek trafił w ręce policjantów. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydział dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

REKLAMA

KJ

 

fot. KMP Ostrołęka

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT