OSTROŁĘCZANIE ULEGLI W TRZECH PARTIACH

REKLAMA

Tym razem komplet punktów zgarnęli garwolinianie, którzy pokonali SPS Volley Ostrołęka 3:0 na naszym parkiecie.

REKLAMA

Szczęście sprzyjało gościom, którzy popełniali mniej błędów własnych. Pierwszy set, mimo dobrego wejścia naszych zawodników w spotkanie, padł łupem gości. Najbardziej wyrównana była druga partia. W niej oba zespoły popełniły mniej błędów, a gra toczyła się punkt za punkt. Końcówkę lepiej wytrzymali garwolinianie, którzy zwyciężyli 25:23. Trzeci set był odzwierciedleniem pierwszego o czym świadczy wynik. Na przegraną SPS Volley Ostrołęka w trzech setach, poza nielicznymi błędami w polu zagrywki, złożyła się jeszcze słaba gra na prawym ataku. Element ten nie funkcjonował w całym spotkaniu.

MVP meczu powędrowało do Daniela Mierzejewskiego, który wykazał się 90-cio procentową skutecznością.

SPS Volley Ostrołęka – SPS 4CV Garwolin 0:3 (20:25, 23:25, 20:25)

Więcej na temat drużyny przeczytasz na: www.volley.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT