Ostrołęczanie pojadą na Błękitny Marsz

REKLAMA

Platforma Obywatelska w Ostrołęce organizuje wyjazd na Błękitny Marsz, który odbędzie się jutro ( 6 maja) w Warszawie.

REKLAMA

Mówił Mariusz Popielarz, przewodniczący lokalnych struktur PO.

Hasła tegorocznego marszu mają nawiązywać do członkostwa Polski w Unii Europejskiej, obrony niezależności sądów i samorządu terytorialnego oraz sprzeciwu wobec reformy oświaty.

Dodaje Aleksandra Nowak z Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT