Ostrołęczanie podzielili się posiłkiem

REKLAMA

524 kilogramy różnych produktów spożywczych zebrali wolontariusze ze Stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne w ramach ogólnopolskiej zbiórki żywności pn. 'Podziel się posiłkiem”. Przez dwa dni w jednym z ostrołęckich sklepów czekali na tych, którym nie jest obojętny los głodnych dzieci.

REKLAMA

Dziś i jutro produkty będą dostarczane do organizacji i instytucji z Ostrołęki, które na co dzień zajmują się dożywianiem dzieci. Są wśród nich m.in. szkoły, świetlice, domy dziecka i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT