Ostrołęczanie chętnie korzystają z lodowiska

REKLAMA

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza na lodowisko, które funkcjonuje na terenie kortów tenisowych przy ulicy Witosa. Obiekt jest dostępny dla wszystkich w godzinach od 9 do 21. Teren lodowiska jest oświetlony i monitorowany, a korzystanie z niego bezpłatne. Osoby nie posiadające własnych łyżew mogą sprzęt wypożyczyć w cenie 5 złotych.  Wypożyczalnia łyżew znajduje się w budynku szatni sportowych i czynna jest codziennie w godzinach od 12. do 20.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT