Ostrołęckie Slajdowisko Podróżnicze – zgłoszenia tylko do 20 października

REKLAMA

Tylko do 20 października można zgłosić się do udziału w Ostrołęckim Slajdowisku Podróżniczym. Impreza odbędzie się 6 listopada i będzie to już jej dwunasta edycja. Organizatorem spotkań jest Klub Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury.

REKLAMA

Opowiedz gdzie byłeś, co ciekawego widziałeś, zaprezentuj zdjęcia i pamiątki. W Klubie Oczko spotykają się ostrołęccy podróżnicy, którzy na wszelkie możliwe sposoby przemierzają świat. Spotkaniu towarzyszy relacja z wyprawy wsparta prezentacją zdjęć lub filmów.
Każdy uczestnik może dostarczyć na czas trwania Slajdowiska pamiątki związane z wyprawą oraz zdjęcia do wystawy fotograficznej.

Więcej informacji w Klubie Oczko tel. 29 7642171
lub e-mail: [email protected]

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT