Ostrołęckie MORSOWANIE

REKLAMA

Ostrołęckie Morsy zapraszają 31 grudnia na kolejne zejście do wody. Wszyscy, którzy mają ochotę zmierzyć się z wyzwaniem, powinni stawić się o godzinie 14:30 na plaży miejskiej nad Narwią. Zaprasza Marek Będzikowski.

REKLAMA

Zaplanowano dwa wejścia 4 i 1minutowe. Temperatura wody w okolicach 0 stopni C, przewidywana powietrza -11 stopni.

Celem tych kąpieli jest utrzymanie ogólnej dobrej sprawności ciała i zdrowia, oraz dostosowanie organizmu do chłodnej pory roku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT