Ostrołęckie kluby coraz mocniejsze

REKLAMA

alt

W piłce nożnej za nami kolejne sparingi Ostrołękich ekip. Narew na szczutcznym boisku przy ul. Witosa ograła po ciekawym spotkaniu MKS Przasnysz 5 do 4, mimo że przegrywała już 0 do 2.

REKLAMA

Dobre zawody zakończone bezbramkowym remisem rozegrali piłkarze Ostrołęckiej Korony. Żółto-niebiescy bez kompleksów podeszli do grającego o klasę wyżej rywala i stworzyli wiele dogodnych akcji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT