Ostrołęckie elektrownie w fotografii

REKLAMA

Wystawa plenerowa 'Jubileusz Ostrołęckich Elektrowni” prezentowana jest na placu Gen. J. Bema. Ekspozycja powstała z okazji przypadającego w tym roku 6o-lecia Elektrowni w Ostrołęce.

REKLAMA

Wystawa zawiera 24 plansze, można ją będzie oglądać do połowy września.

Poinformował Zenon Kowalczyk, kierownik Galerii Ostrołęka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT