Ostrołęckie Dni Muzyki Organowej i Kameralnej

REKLAMA

Grupa ostrołęckich muzyków, parafia Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny oraz parafia św. Antoniego zapraszają na koncerty trzeciej edycji festiwalu muzycznego pod nazwą 'Ostrołęckie Dni Muzyki Organowej i Kameralnej 'Per musical ad Deum”.

REKLAMA

Tegoroczną edycję w kościele Św. Antoniego zainauguruje 22 maja o godz. 19 koncert Adama Kowalskiego, absolwenta Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie organów prof. Józefa Serafina.

Poinformowała Piotr Gawroński.

Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Janusza Kotowskiego oraz Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT