Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza

REKLAMA

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia artystyczne organizowane w wakacje.

REKLAMA

W pracowni OCK odbędą się zajęcia ogólnoplastyczne i batiku, a w pracowniach Galerii Ostrołęka m.in. malarskie, plastyczno-fotograficzne i decoupage.

Klub Oczko proponuje warsztaty teatralne i filmowe, natomiast filia OCK w Wojciechowicach zajęcia plastyczne, fotograficzne oraz jednodniowe warsztaty muzyczne na gitarę elektryczną.

Więcej informacji o wszystkich zajęciach na stronie www.ock-ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT