Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na wystawę malarską Radosława Jastrzębskiego pt. 'Światło’

REKLAMA

Wernisaż odbędzie się dzisiaj wieczorem w Galerii Ostrołęka.

REKLAMA

Radosław Jastrzębski urodził się w 1987 roku w Ostrołęce. Studiuje na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni malarstwa prof. Leona Tarasewicza oraz pracowni sztuki w przestrzeni publicznej prof. Mirosława Duchowskiego. Obecnie jest na piątym roku.

Jak stwierdził sam autor wystawy, 'bycie malarzem światła i cienia, a przenośnie życia i śmierci, to sens tego, co robi. To górnolotne stwierdzenie chyba najpełniej oddaje powód, dla którego tworzy’.

Wernisaż rozpocznie się o godzinie 19. Będzie w nim uczestniczył sam autor.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT