Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na kolejny Art-Czwartek, tym razem z zespołem bluesowym

REKLAMA

TORTILLA to grupa doskonale znana z dokonań bluesowych, reprezentująca, jako jedna z nielicznych  w Polsce, autentycznego bluesa elektrycznego. Największym atutem TORTILLI są żywiołowe koncerty, znakomity kontakt z publicznością oraz sposób interpretacji i niezwykła barwa głosu wokalistki.

REKLAMA

Zespół występował na najważniejszych krajowych festiwalach bluesowych oraz koncertach w całej Polsce. Wielokrotnie gościł również poza granicami kraju.

Najbliższy Art-Czwartkowy wieczór pod wierzbą na placu Bema rozpocznie się o 19.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT