back to top
11.3 C
Ostrołęka
niedziela, 20 kwietnia 2025 r.

OSTROŁĘCKI FESTIWAL FOTOGRAFICZNY

REKLAMA

Trwa 12 Ostrołęcki Festiwal Fotografii.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Jutro w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury odbędzie się otwarcie dwóch wystaw: Kacper Kirklewski 'Citius, Altius, Fortius!” oraz Jacek Sztorc – 'Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Olsztyna. Początek o godz. 18.

W sobotę 10 października od godziny 12 na ulicy Głowackiego będzie prowadzona akcja fotograficzna 'Zdjęcia do wzięcia”, a w niedzielę nastąpi oficjalne otwarcie wystawy 'Galeria Bezdomna” w hali magazynowej przy ul. Targowej (obok dawnego sklepu Jysk). Organizatorzy zapraszają wszystkich fotografujących, którzy chcą zaprezentować swoje prace, do udziału. Przygotowanie ekspozycji będzie od godziny 11. Otwarcie wystawy i ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego INQBATOR 2020 rozpocznie się o godzinie 18.

Festiwal potrwa do 16 października.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex