Ostrołęcki Aquapark rozszerza swoją ofertę

REKLAMA

Już od września sympatycy wodnych atrakcji będą mogli korzystać m.in z tzw. hydromasażu. Mówi dyrektor Mariusz Mierzejewski.

REKLAMA

Jak podkreśla dyrektor Mierzejewski to nie koniec wrześniowych atrakcji. Na basenie zostanie otwarty m.in. punkt gastronomiczny, o szczegółach poinformujemy w przyszłym tygodniu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT