Ostrołęcka policja skuteczna w działaniu

REKLAMA

O kilkaset spadła liczba przestępstw w naszym regionie. Stan bezpieczeństwa na terenie Ostrołęki i powiatu jest na zadowalającym poziomie – informuje komendant miejski Policji mł. insp. Stanisław Szcześniak.

REKLAMA

Policja w pierwszym półroczu tego roku nie odnotowała wielu przestępstw rozbójniczych, a co najważniejsze, nie było ani jednego zabójstwa.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT