Ostrołęcka drogówka, jak co roku, prowadzi akcję 'Bezpieczna droga do szkoły”

REKLAMA

Jej cel to zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w drodze do i ze szkoły. Działania mają też przypomnieć kierowcom o rozpoczynającym się roku szkolnym i konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas przejazdu w pobliżu szkół. Mówi asp. Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Niebezpieczeństwa związane z ruchem drogowym nie są oczywiście jedynymi na jakie narażone są dzieci w drodze do szkoły. Już od pierwszych zajęć w szkole musimy wykształcić u dzieci nawyki, które spowodują, że ich droga do szkoły będzie bezpieczna.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT