Ostrołęccy policjanci zatrzymali szajkę włamywaczy

REKLAMA

Czterem mężczyznom postawiono kilkanaście zarzutów włamań i kradzieży. Trafili oni do policyjnego aresztu.

REKLAMA

W nocy z 6 na 7 września Andrzej S. wraz z dwoma kompanami włamał się do garażu na terenie jednej z posesji w Ławach. Został zatrzymany przez  pokrzywdzonego. Odzyskano część skradzionych przedmiotów, wśród których było paliwo oraz elektronarzędzia o łącznej wartości blisko 3000 zł.
Sprawą zajęli się policjanci wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu ostrołęckiej komendy poinformował asp. Sylwester Marczak.

Mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT