Ostrołęccy policjanci odzyskali ponad 60 gier komputerowych

REKLAMA

Ponad 60 gier komputerowych odzyskali ostrołęccy policjanci. Ich wartość to ponad 4 tys. zł.

REKLAMA

Mundurowi wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili, że w czterech sklepach w Ostrołęce od kilku tygodni ktoś kradł gry na konsole oraz komputery. Część z nich przeznaczona była na sprzedaż, część była używana przez sprawców.

Do sprawy zatrzymano dwóch ostrołęczan w wieku  25 i 27 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT