Ostrołęccy pływacy z kolejnymi medalami

REKLAMA

6 medali zdobyli najmłodsi pływacy, rocznik 2002 – 2003, z UŚKS Ostrołęka, którzy wystartowali w Ogólnopolskich Zawodach pn. ”Od młodzika do olimpijczyka” . Ich organizatorem był AZS Warszawa. Mówi trener Włodzimierz Janczewski.

REKLAMA

Żaklina Wikieł stanęła do rywalizacji roczników 98 i 99.

Sukcesy ostrołęcki klub odniósł również w najstarszych rocznikach 13- i 14-latków.

Zawody odbyły się w dniach 25 – 26 lutego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT