Ostrołęccy maturzysci na warsztatcie powtórzeniowym

REKLAMA

Kilkudziesięciu uczniów ostrołęckich klas maturalnych wzięło udział w multimedialnym warsztatcie powtórzeniowym przed egzaminem dojrzałości, który odbył sie dzisiaj w Zespole Kolegiów Nauczycielskich. Tematem spotkania była literatura i jej adaptacje filmowe.

REKLAMA

Mówił Paweł Trzemkowski, nauczyciel w ZKN.

Na podstawie zaprezentowanego filmu omówiono problemy literatury XX w., najczęściej występujące toposy i postawy bohaterów.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT