Ostrołęccy Karatecy na Carpathia Karate Cup

REKLAMA

Międzynarodowy turniej organizowany przez Rzeszowski Klub Sportowy System – Carpathia Karate Cup odbył się 27 stycznia. W zawodach wystartowało ponad 600 karateków z całej Europy. Wśród nich byli również zawodnicy MKKK Shinkyokushin w składzie: Natalia Nalewajk, Kinga Kot, Weronika Czajka i  Krzysztof Modzelewski.

REKLAMA

Informuje sensei Artur Prusiński.
MKKK Shinkyokushin  po raz kolejny udowadnia, że ciężkie treningi owocują wynikami i bez obaw zawodnicy z Ostrołęki mogą konkurować z najlepszymi z całej Europy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT